«اصفهان ویلا» گامی برای افزایش سرانه ورزشی منطقه ۸

مدیر منطقه هشت شهرداری اصفهان گفت: احداث زمین‌های ورزشی روباز «اصفهان ویلا» یکی از طرح‌های این منطقه برای افزایش سرانه ورزشی در خیابان رزمندگان است.

به گزارش امور ارتباطات منطقه هشت شهرداری اصفهان به نقل از خبرگزاری ایمنا، محمد کیهانی اظهار کرد: طرح «اصفهان ویلا» در مرداد ماه سال جاری آغاز شده و بر اساس پیمان‌های موجود باید تا آبان ماه به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: مساحت طرح اصفهان ویلا یک هزار مترمربع شامل زمین‌های ورزشی روباز بسکتبال، والیبال، زمین اسکیت مجهز به کفپوش و رختکن‌های ورزشی است که با برآورد اعتبار سه میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ساخته می‌شود.

مدیر منطقه هشت شهرداری اصفهان با اشاره به در حال اجرا بودن طرح مسیر سلامت بوستان بهشت در محله میرعماد، افزود: محور سلامت پارک بهشت از دیگر طرح‌های منطقه است که علاوه بر افزودن به زیبایی پارک بهشت، امکان ورزش شهروندان در این مکان را نیز فراهم می‌آورد.

کیهانی ادامه داد: عملیات احداث محور سلامت پارک که اردیبهشت ماه سال جاری در محله میرعماد آغاز شده تا مهرماه تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی گفت: برای اجرای این طرح دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده که با اجرای آن فضاهایی شامل آبنما، فضای نشیمن، فضاهای ورزشی و پیاده رو به بوستان بهشت افزوده می‌شود.کد محتوا 40640